אנחנו מוגנים על-ידי מלאכים


דורין וירצ'ו
מאנגלית: סמדר ברגמן

שילמתי בקופה בחנות הכלבו, כאשר הבחנתי בסיכה של שלושה מלאכים מוזהבים על הסוודר של מוכרת קרובה.

המוכרת שעמדה מולי אמרה: "אולי גם אני אתחיל לענוד סיכות מלאכים, ואז גם לי יהיה מזל". "מזל!" חשבתי לעצמי, ובעודי חושבת הבחנתי במבטה של המוכרת לבושת המלאכים. היא קרצה לי בסימפטיה ורמזה ששתינו יודעות שמזל אינו משחק תפקיד בעבודת מלאכים. האישה הסבירה שלאחרונה אירעו לה שני נסים. ראשית, הארנק שלה שנגנב נמצא שלם לאחר שעה, ושנית, היא ניצלה ממתלה בגדים שנפל עליה.

בעודי מחליפה סיפורי מלאכים עם המוכרת לבושת הסיכה, המוכרת שלפני שאלה אותי: "גם לי יש מלאכים?" ואז הוסיפה: "איך אוכל לגרום להם לעזור לי?"

אנו תמיד מרוויחים בהזמיננו מלאכים לחיינו. לפני שאציג לפניכם את המלאכים הסובבים אתכם, אסביר את תפקידי המלאכים. שלושה סוגי תפקודים יש למלאכים:

מלאכים שומרים – לכל אחד יש מלאך שומר, ללא תנאים. יש אנשים שפגשתי שפקפקו האם מגיע להם מלאך. אז לידיעתכם, לכל אחד מובטח מלאך שומר. מלאך זה נשאר קבוע מרגע לידתכם עד חזרתכם לשמיים. המלאך השומר שלכם אוהב אתכם, אהבה ללא תנאי. הוא משגיח עליכם ומכוון אתכם תמידית. לפעמים מתבלבלים בין מלאך שומר ומדריך רוחני. מדריך רוחני, חי פעם חיי אנוש, ולאחר מותו קיבל הדרכה כיצד לשמש מדריך. ההדרכה זו הדגישה שאסור למדריך הרוחני להתערב בבחירה החופשית או להחליט החלטות עבורכם. המדריך נמצא כדי לעזור במתן ייעוץ כללי, נחמה, ובעת הצורך אזהרה מפני סכנה. רוב המדריכים הרוחניים הם קרובי משפחה שנפטרו. אולי המדריך שלכם נפטר מלפני הרבה זמן, אך הוא ליווה אתכם מיום הולדתכם. קרובי משפחה שמעולם לא פגשנו ישמרו עלינו כמו שאנו נשמור על צאצאינו העתידיים. מדריכים רוחניים פועלים בצורה דומה למלאכים שומרים. ההבדל העיקרי הוא שלמלאכים יש רטטים גבוהים יותר. אנשים בעלי יכולת ראייה על-חושית מצייים שההילה של המלאך בהירה יותר מההילה של המדריך רוחני.

מלאכים – ישויות של אור, אשר נענים לקריאתנו להכוונה, להגנה ולנחמה. המלאכים באו כדי לעזור לנו במיוחד כאשר כוונתנו להביא שמחה וריפוי לעולם. אתם יכולים לבקש אינספור מלאכים שיעזרו לכם, שיסובבו את אהובכם, ביתכם ומקום עבודתכם. מלאכים נהנים לעזור לנו, ומבקשים שמדי פעם נזכור לומר להם תודה.

מלאך עליון – אלו מלאכים המשגיחים על המלאכים, והמלאכים השומרים. הם ה"בוסים" של המלאכים. אפשר לקרוא לעזרתם בזמן מצוקה מיידית. בגלל היותם רוחניים אין להם מגבלות זמן ומרחב. מלאך עליון יכול לעזור להרבה אנשים במקומות שונים בו-זמנית. אז אל תדאגו שמא בקשתכם אינה דחופה מספיק. קריאתכם לעזרה היא נעימה מתוקה באוזני מלאך. בגלל חוק "בחירה חופשית" למלאכים אסור להתערב בחיינו, רק במקרה יוצא דופן בו יש סכנת חיים. פרט לכך עלינו להזמין מלאכים אל חיינו. מלאכים ומלאכי-עליון באים אלינו ברגע הקריאה. אין צורך בהזמנה רשמית או בקריאה קולית. מספיק לחשוב עליהם. אם בקשתכם אמיתית המלאכים יופיעו עוד לפני שסיימתם לקרוא להם.

אתם חשים בנוכחות מלאכים כשתחושות חום חולפות בגופכם. אולי תרגישו חיבוק או חיכוך מלאך על עורכם. לחץ האוויר משתנה בכניסת מלאך לחדר, טמפרטורת החדר משתנה ויש ניחוח בלתי מזוהה. כשמלאכים מחבקים אתכם אתם חשים חמימות ואהבה מתפשטת בלבכם.

אפשר לראות פיזית נוכחות מלאכית. יש סימנים פיזיים. נצנוץ של אור לבן מזווית עינכם קולטת נוכחות מלאכים. נוצה שמופיעה בפתאומיות משומקום. מלאכים יפים בחדר חשוך או עומדים ליד חבר או מורה מוכיחים נוכחות מלאכית.

אפשר לשמוע מלאכים. לחש אהבה שמעודד אותך לשפר את חייך. או קריאת אזהרה "שים לב!" קולות נעימים של מוסיקה שמופיעה משומקום. אלו קולות מלאכים.

אתם יודעים שמלאכים נוכחים ברגע שאתם מקבלים מידע שמשנה את חייכם.

אתם חווים נוכחות מלאכית ברגע של הצלה מפני סכנה צפויה. באותו רגע אתם יודעים בוודאות שמלאך עזר לכם.

בעת ההליכה בטבע, שעה שאתם מרגישים תחושות אושר וחופש, דעו שמלאכים מלווים אתכם.