אם לומר את האמת…

אייזק ג'ורג' והמלאך אריאל
מאנגלית: סמדר ברגמן

בחודש יוני מאסטר ישוע הזכיר לנו שכולנו אהבה אלוהית טהורה, ואני מתכוון כולנו, וזה אתגר אותי. היום, כאשר אני מביט סביב בלהט הגובר של הדואליות, אני תוהה לפעמים: "על מי הוא עובד?" הסחרחרה של העולם הזה סובבת מהר יותר ויותר, והיו ששאלו האם הדברים ישתפרו אי פעם. בחייהם ובמעשיהם האישיים של כמה אנשים, היו רבים שחיכו לשינוי באנרגיה, לשינוי ברוח, כדי לנוע קדימה בכל הקשור לתכניות ולחלומות. יש שפשוט ממשיכים לנוע ואינם נרתעים משום דבר. ויש כמה שתלויים על חוט השערה, מרגישים נבגדים מעט על ידי הציפיות והאמונות שלהם בנתיב זה או אחר. אפילו מצאתי את עצמי הופך כעוס וחסר סבלנות מאוד כלפי כמה מהמסרים שממשיכים לדוש בנושאים של "כמעט והגענו", או "זה הרגע לו המתנו כולנו" או משהו כזה. ובכן, אם אתם ממתינים למשהו, אזי אתם תמתינו למשהו.

שתי פיסות חכמה נפלו לחיקי לפני תשעה ימים. ידידה בילתה את הלילה בביתנו בסוף השבוע שעבר, בילינו זמן נפלא בהחלפת דעות ושוחחנו שעות על מערכות יחסים, אהבה, רוח, ילדים, חתלתולים ודברים כגון אלה. בחנו גם את משחק האור והחושך של מתקפות הטרור בלונדון, וכל שאר הטרור שמתרחש בכל העולם בצורה זו או אחרת. כאשר דנו בחוסר העקביות המשמעותי שבגרסאות הרשמיות של אירועים אלה, וכמו כן בתגובה הדיספרופורציונלית של החברות "התרבותיות" שלנו, אמרה ידידתנו: "ובכן, אלה הם פני הדברים משום שכולנו נמצאים באותו צד". המממ, אין דואליות ככלות הכל? לא בדיוק. היא התכוונה לומר שהם נמצאים באותו צד כעמדה של אמונה ופעולה. נפלא לראות כיצד הרוח מדברת אמת באמצעות כל אחד!

כעת, למען אלה שאפשר שאינם מודעים לדבר, אזכיר לקוראים שאוסאמה בן לאדן ואל-קעידה הם המצאה של שירותי הביון של ממשלות המערב, שנבראו בשנות השמונים כתגובה לפלישה הסובייטית לאפגניסטן. "הנה", הם באותו צד. אבל כל זה עמוק עוד יותר. שני הצדדים משתמשים באלימות כדי להשיג מטרות פוליטיות ואף-על-פי-כן שניהם מציבים את עצמם ב"עמדה" רוחנית שאינה מגנה שקרים ואלימות כאמצעי ליישוב סכסוכים. עכשיו שניהם נמצאים בקונפליקט עם העמדות הרוחניות המוצהרות שלהם, וכל אחד רואה את האחר כאויב, כאשר למעשה, הם חולקים את אותה טעות מחשבתית.

אם תוכלו להפוך תהליך זה על פיו ולהצביע עמו עמוק יותר אל תוך עצמכם, אתם תגלו היכן מסתתרים הרודנים הקטנים, הצביעות והטרוריסטים שלכם עצמכם. אילו "חלקים" שלכם אמיתיים ואילו לא, והאם אתם מגנים עליהם מפני היציאה לאור?

מי נמצא בקונפליקט עם מי, והיכן אתם מחזיקים בעמדה בלתי מתפשרת? מי בכלל האויב? לכן, בוש ובן לאדן נמצאים באותו צד, ושניהם נלחמים כנגד ההשתקפות המשותפת שלהם, הדמות שמנסה לעזור להם לראות את האשליה כדי שניתן יהיה לפוגג אותה. אם אתם זקוקים לקו זמן לשם כך, אין לי קו שכזה עבורכם. המשימה שלנו בזמן הזה היא להשתמש בסמלים שהוצעו כדי לעורר את עצמנו, אחר כך אחרים, ואז נוכל להתעלות מעל לדואליזם. זכרו, הרכיבו את מסכת החמצן שלכם תחילה, אז תוכלו לעזור לאחרים שבמושבים שלידכם.

עכשיו, כיוון שכל אלה (בוש וכדומה) הם האחים והאחיות שלנו גם כן, התגובה החיובית היחידה שלנו יכולה להיות חמלה, ומחויבות לומר את האמת. ואם לומר את האמת, אזי האמת היא שלמעשה העולם כולו אינו אמיתי גם כך, והמשחק כולו הוא תרמית, ושההתעלות אינה מדהימה יותר מאשר להתעורר סוף-סוף מחלום. האם לא אמר מאסטר ישוע: "מלכותי אינה מן העולם הזה".

כדור הארץ הוא גן עדן שמנוהל כעת ניהול כושל, וזו ההשפעה של היות כולנו באותו צד בחוסר ההבנה שלנו את הטבע האמיתי שלנו ואת טבע כל-היש. זה משתנה, ודבר חדש נולד מתוך הבלבול. אני מרגיש שיום יבוא, שאינו רחוק, כאשר נשתמש בכוח האינטרנט וכמו כן בכוח תודעת האחדות הטלפתית הגוברת, אותה מסמל נפטון שיכנס למזל דגים בשנת 2012, כדי לפעול באופן אורגני, בשמנו לטובת כולם. הדבר לא יתרחש בצורה של הפגנות בציבור כנגד התנסות עכשווית של אי צדק, עוני או אלימות. הדבר יכול להתרחש כצורה של חגיגה, והתכנסות של שבטים, אם תרצו, אשר תכריז על תחילתו של שיתוף פעולה בקנה מידה גלובלי. נכון, אנו רואים דפוסים רבים שכאלה הנמצאים כבר במקומם.

ראו בצורות חדשות אלה של אינטראקציה ממשית והרמונית באמת עם אחרים ועם הפלנטה כהזדמנות שלנו ברגע זה, ולא כמשהו שאנו ממתינים לו ביום אחר.

פיסת החכמה השניה שלי הגיעה מזוגתי האהובה לין. בשעה שבחנו כמה התגשמויות (השפעות) על המישור החומרי, ומדוע הן הופיעו כפי שהופיעו עבורה, הרוח דיברה בלבה ואמרה: "אני תמיד רוצה את מה שאני מקבלת".

ודבר זה, ידידי, הוא דינמיט מטפיזי.

בכל פעם שאתם מרגישים שהשפעה מסוימת שלא רציתם בה הופיעה במרחב שלכם, עצרו ואמרו לעצמכם: "אני רוצה את מה שאני מקבל" ואז תוכלו לבחנה ולראותה. הסיבה שההתגשמות קיימת שם היא משום שאנו רצינו שהיא תהיה שם בראש ובראשונה. אינכם יכולים להאשים את הרוח, אתם גם לא יכולים להאשים את ג'ורג' בוש. במקום כלשהו בתוככם התקבלה החלטה להציב משהו מחוץ לעצמכם, כדי שתוכלו להפכו לגלוי, ואז תוכלו להשתמש בו כדי לעורר אתכם למה ששכלכם עושה!

בכולנו קיימת התשוקה לחיות. בכולנו קיימת התשוקה להיות שלווים ולחקור את הפוטנציאל של העצמי שלנו. עבודת העצמי היא לגלות את העצמי שלנו על כל היבטיו, או רב-ממדיותו. בכל פעם שאנו מגלים חלק לא מודע שיצר פיסות מפוצלות שדומה שנלחמות אלה באלה, אנו קרובים הרבה יותר הביתה, קרובים יותר למי שאנחנו כאהבה וכמודעות טהורות. אין צדדים. הברירה במסגרת העבודה היא לחסל את כל התוויות, לנקות את כל התכנות וההשלכות, ולחיות את החיים באופן השמח והעליז ביותר האפשרי. הקדשת הנתיב שלכם לאמת ההוויה מחזיקה בתוכה את הגילוי כיצד השכל שלכם עובד, כדי שתוכלו לשנות את תפקידו בהתנסות שלכם. ביטחו שהחכמה שאתם מחפשים נמצאת ברגע זה; חדלו לחפש ובמקום זה, הפכו למוצאים. ואם לומר את האמת, אנו הרבה יותר מכפי שהשכל שלנו יוכל להבין אי פעם. או כפי שהמאסטר אמר: "מי מכם, במחשבתו, יוכל להוסיף ולו דקה לחייו?"

עבורי, שתי הדוגמאות הללו של חכמה ספונטנית הן פנינים יקרות ערך. ללא ספק, פנינים אחרות יגיעו אליכם כאשר תיפתחו לקבלן. הבחירה להיפתח בראש ובראשונה, לטפח מצב של דממה שבו הרוח שלכם יכולה להאיר את לבכם, שכלכם וגופכם, היא החסד הגדול ביותר שאליו אתם יכולים לשאוף. קחו לעצמכם הפסקה מעיסוקים רבים מדי. הירגעו ושחררו שערים וקווי זמן, דברים שחייבים לעשות ושצריך לעשות, והפכו מודעים לעצמכם ולסביבתכם. האם אין כאן שלווה? האם נוכחות האם-האב אינה כאן? איפה עוד הן תוכלנה להיות, אם לא בכם?

הברירה והבחירה הן בנות הברית שלכם בכל יום, יחד עם הומור ונכונות לסלוח לאתמול. אם תתייחסו לכל אירוע כאילו החייט תפר אותו במיוחד עבורכם, תוכלו להתחיל לחוות סוג חדש של שלווה, שלווה שמכירה בכך שאתם עושים את הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות ברגע זה, ומשחררת את כל השאר. ואם לומר את האמת, הרגע שהמתנו לו כבר כאן, וכולנו שוהים בו יחד.

מסר מאת המלאך הנעלה אריאל

ברכות, כאן אריאל! בעת הזאת אין דבר חשוב יותר לחלוק אתכם מאשר להזכיר לכם פעם נוספת כיצד אתם יכולים לבקש את התמיכה הדרושה לכם.

רבים מכם מתמודדים עדיין עם חרדת ביצוע. אין ויאגרה רוחנית. יותר מדי זמן ואנרגיה מבוזבזים על מנגנוני ההכחשה וההימנעות. אם אתם רוצים הימנעות (כתוב באנגלית כ"ריקוד ריק"), למה שלא תגידו פשוט?

תמיד מועיל בזמנים של ספק לזכור שאתם תודעה ריבונית, היבט של האלוהות שמנסה להתעורר מחדש בגן העדן. היכן הוא גן העדן? לא על כדור הארץ! אולם, הדימוי שיש לכם של גן העדן על כדור הארץ שוכן בגן העדן, ולא ההפך. לא מועיל להקרין את הדימוי של כדור הארץ כפי שאתם רואים אותו ככדור ארץ מושלם שהופך לגן עדן. יש בכך צורך, צורך להגדיר את גן העדן על פי המונחים שלכם, ודבר זה אינו יכול להיעשות. האם אתם מוכנים להכיר באמת לגבי גן העדן? אם כן, המשיכו לקרוא בבקשה.

לדתות ולמסורות רוחניות רבות יש סיפורים רבים על גן העדן, ועל "המקום האחר" גם כן. העידן החדש לא יכונן גן עדן עליי אדמות. אולם, כולכם תתעוררו יותר ויותר למה שהוא גן העדן שבכם. מנקודת המבט שלנו, החיים בגן העדן הם מצב ההוויה היחיד שיש, ובדרך זו אינכם צריכים לקחת אותו לשום מקום, "להלביש" אותו על שום דבר, כיוון שמבחינתכם "הדברים" כבר בסדר כפי שהם! מדוע להסתפק באביזרים או באפקטים מיוחדים אחרים, כאשר אתם יכולים לקבל את הדבר האמיתי?

כפי שאמרנו בעבר, הבקשה יצאה מהאופנה. אתם עסוקים ב"הפיכתכם למאסטר" ובלמידה כיצד לתפעל את המציאות, או אתם עסוקים בשינוי תמונות המציאות שלכם על ידי סילוק כל התמונות השליליות תחילה, ואז אתם יכולים ליהנות מהתמונות הטובות. כפי שאמרנו לכם לפני זמן רב, היקום מארגן את עצמו מחדש כדי להתאים לתמונת המציאות שלכם. הבחינו בבקשה שהשתמשנו באות מ"ם קטנה במשפט האחרון. המשחק שלכם עם המציאות אינו עושה דבר למציאות או למענה, זאת אומרת, לגן העדן.

עכשיו, אין שום דבר רע בתפעול המציאות, או בניסיון לכוון מחדש את המציאות החומרית לטובת התנסות אחרת כלשהי, מעודנת יותר. אולם, אתם זוכים רק בכמות גדולה יותר של הדבר ממנו אתם מוקסמים. דבר זה מוביל לכמה תוצאות בלתי צפויות (לדעתכם) ולא רצויות (להרגשתכם). הדרך באמצעותה תוכלו לצאת מהדילמה הזאת היא לזכור לבקש… לבקש, לבקש, לבקש ושוב לבקש. שאלנו זאת מג'רמיין הקדוש, אבל היי, אין לו בעלות על זה!

התהליך מבוסס על בקשה. אתם לא אוהבים את מה שלמולכם? טוב, למדו מה הוא מראה לכם, כבדו אותו ואז המשיכו ובקשו את מה שאתם רוצים במודע. כדי להאיץ את תהליך ההתעלות, אנו ממליצים שתמיד תבקשו אותו, אם הוא יעניק לכם גן עדן רב יותר ~ משמע מציאות, יותר חסד, יותר אושר, יותר אקסטזה, יותר שמחה, יותר ניצחון, יותר שחרור, יותר שלווה, יותר אמונה, וכל שאתם עשויים לרצות כדי לבטא באופן המלא ביותר את האלוהות שלכם שעה שאתם בגופכם ועל הפלנטה הזאת. בריאת גן עדן עליי אדמות היא משימה מהפנים אל החוץ, והיא אורכת ככל שהיא אורכת, ואף לא רגע אחד יותר. ולאחר שזה נאמר, לאן אתם ממהרים?

הזמן אינו דומה לרזרבות הדלק. שניהם אינם אמיתיים, אבל לכל הפחות הזמן נותן לכם יותר. הזמן אינו מועד אחרון להגשת דוח מס, וביקורת חשבונות מתקרבת. הרוח אינה עובדת עם מס הכנסה. שחררו את מלכודת האגו שהשכל שלכם מציב כאשר הוא אוחז בתפיסות שהאלוהות שלכם מקנה לכם. הוא רק מגן על עמדתו… ביטחון בעבודה וכדומה. הסיבה לכל דבר שקיים בחייכם נובעת ממשהו שהאגו שלכם רצה או שהרוח שלכם רצתה. הדברים שהאגו רוצה לא עובדים לעולם. הדברים שהרוח שלכם רוצה תמיד עובדים. אם אתם מבקשים לרצות רק את מה שהרוח שלכם רוצה, שהוא לא פחות מאשר מציאות/גן עדן, אזי במוקדם או במאוחר העקביות של דבר זה תשליך עוגן אל תוך ההתנסות שלכם. כאשר אתם על כדור הארץ, עדיף כבר שתיהנו מהנסיעה ככל שאפשר, עד להארה ומעבר לה.

במשך שנים רבות המאסטרים הנעלים, המלאכים הנעלים וישויות אור וחכמה אחרות האירו באור עבור כל האנושות, כדי שתוכל להתרחש התעוררות הדרגתית למציאות/גן העדן/המשפחה שממתינים לכם מעבר לכל הדואליות של השכל. ואם לומר את האמת, אתם כבר הבנים והבנות של גן העדן, והממלכה שלכם אינה מכדור הארץ. יום אחד, כדור הארץ יעלם, השמש והכוכבים ייעלמו ודברים רבים אחרים יחדלו מלהתקיים. אבל אתם תישארו, אינסופיים, נצחיים, במציאות הטהורה של האור. ברגע זה ממש, כאשר אתם קוראים את המילים הללו, הנה העצמי האמיתי שלכם, המאסטר, קורא את המילים הללו, מכיר את תחושת גן העדן, חווה את המוחלטיות של התודעה, מושלם בכל הדרכים ואינו מבקש דבר.

ההארה שאתם מחפשים, השלווה שאליה אתם משתוקקים, השפע שאתם צריכים, הכיוון שאתם מחפשים, ההבנה שאליה אתם עורגים, מערכות היחסים שאליהן אתם מתפללים, מושרשים כולם בצרכים של ההכרה. המשימה שלכם, אם תבחרו לקבלה, היא ללכת בעקבות הרוח שלכם, ללא היסוס, לכל מקום שאליו היא עשויה להוביל אתכם. כאשר אתם בוטחים, גן העדן תמיד נגיש לכם. זכרו. אפילו בחשכה, זכרו. אפילו כאשר אתם שקועים באי-ודאות, זכרו. זכרו את גן העדן. זכרו.

בשירות אוהב, אריאל.