איך לנצח בלי להתאמץ?

How to Succeed Easily

פברואר 2018

מאת: אלין

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

  

ספרי הכוונה ומוטיבציה רבים מאוד נכתבו על איך להצליח, איך להתעשר, איך להגשים מטרות. אולם, מבדיקת עשרות אלפי שמות המצליחנים הגדולים לאורך ההיסטוריה, נראה כי סוד ההצלחה העיקרי של כולם הוא המספר 72.

אין כמעט מצליחן או מפורסם שאין לו 72 על פי אחת משיטות החישוב הנומרולוגיות*. אדם שהמספר 72 מופיע אצלו לא יכול להיכשל, לא יכול שלא להגשים את מטרותיו וחלומותיו, הכול זורם אצלו בקלות והוא מנצח נצחון מוחץ בזכות ההגנה הקוסמית שהמספר מעניק.

מי שיש לו 72 בשם, ובעיקר בשיטות החישוב הנומרולוגיות המדוייקות, כגון הצ'אלדין ושאר השיטות הקבליות, כמו מסתובב עם מזוזה על הגוף: מזוזה שמפעילה את כל המלאכים להגנה ולשמירה, את כל שילובי הכוחות והאורות החיוביים. עם שם שמכיל 72 אין חולשה לאנרגיה נמוכת רטט, אין דיבוקים, אין התקפות על-חושיות של כוחות חשוכים, אין מחלות ממושכות או מקצרות חיים. מה כן יש? 72 מעניק מתנות יקרות ובחינם: שמירה, הגנה ובריאות, חוסן והצלחה מרהיבה, כמעט חסרת תקדים. 

מהו כוחו של 72?
המספר 72 אינו מושך פרסום, הוא לא מושך כספים. הוא מושך ניצחון, בריאות והגנה מלאה בגוף האור. האסטרולוגים ההודיים המובילים בעולם כיום מוצאים שאצל לקוחות הנושאים שם שיש בו 72, כוכב מאדים משותק לחלוטין ומנוטרל במידה שאינו יכול להכשיל או להפיל את בעל השם בשום שלב בחייו – ומה חשוב יותר מזה כדי להצליח?

72 מסמל את נצחון הרוח על החומר. אם נחלק את היממה לדקות, נמצא כי בכל יום יש לנו 1440 דקות. אם מחלקים מספר דקות זה ל-72, מקבלים 20 דקות. 20 דקות שבהן מקובלים יודעים שניתן לתפעל מלאכים ששמותיהם מופיעים ב-72 השמות (ע"ב השמות). 20 דקות שבהן מוצב מלאך שומר עליכם. זה מה שמעורר המספר 72 בגופכם. הגנה מלאה בכל אחת מדקות היממה. זהו כוח מגן ושומר של שילובי האותיות והאורות שמנקים מהדרך אנרגיות שליליות, חסימות ועיכובים. הוא סולל לכם דרך זהב בטוחה ומסייע לכם להתגבר על כל מכשול. בשימוש במספר 72, כוחות אנרגטיים חייבים לעטוף אתכם בכיפת הגנה, בכל תחום, בכל משאת נפש, זה סוד המספר: הודות לו, היקום מחוייב לעזור לכם. 

המצליחנים הגדולים בהיסטוריה הם אלה שיש להם 72 בשם או יחד עם שם המשפחה, ולא בשילוב עם תאריך לידה, או שם עסק, או העיר או בן הזוג. אולם, כמות האנשים הידועים והמובילים בעולם בדור האחרון, שיש להם 72 בין השם ותאריך הלידה, היא פשוט אדירה ולא ניתן להתעלם מכך. לא משנה אם הם נולדו עם דיסלקציה, או שצמחו מהתחלה קשה, מעוני והיו מחוסרי כל. לא משנה אם היו פליטים או עד כמה עברם היה קשה ומעציב… לפתע פתאום, מדהים לראות כיצד הם מטפסים בסולם ההצלחה ומותירים את כולם מאחור. כולם מתבוננים בהם, משתאים וחושבים שהם בני מזל… ואכן, יש להם את המזל הגדול ביותר שיכול להיות – זו הגנת המספר 72 שהוציאה אותם ממצוקה. אגב, רובם עברו עיר או מדינה או שינו שם או שם משפחה ובלי לדעת כיצד, הם זכו להגנת המספר.

כיצד 72 פועל?
72 מסייע לכם בכל מצב. הנה כמה דוגמאות:

  • אם קבעתם דייט ויש 72 בין שמכם ושם הגבר או האישה – צאו לדרך, זהו קשר מנצח.
  • אם תבעתם מישהו למשפט ויש לו בשם 72 – תשכחו מזה. הוא יינצח.אם יש לכם חלום להצליח במקצוע כלשהו ואין לכם 72 בשילוב עם שם המקצוע – ייתכן ותחליפו מקצוע מהר משחשבתם. כדי לשרוד, לנצח ולהיות מובילים בתחומכם, אתם חייבים 72.
  • אם יש לכם ראיון עבודה ויש 72 בין שמכם ובין שם החברה או אפילו עם מי שמראיין אתכם – אתם תתקבלו לעבודה ותנצחו, אפילו אם יהיו המון מרואיינים.
  • אם אתם פותחים עסק חדש ולא רוצים שהוא ייסגר תוך שנה וגם לא אחרי 50 שנה – איזה מספר לדעתכם יאפשר ניצחון?
  • אם אתם עוברים מדינה או עיר ויש 72 בין שמכם ושם המקום, אתם תשגשגו. זה אולי המקור לביטוי "משנה מקום, משנה מזל“, מי שמאבד 72 מחליש את מזלו פלאים.
  • אם יש לכם סכסוך מתמשך עם מישהו והוספתם אותיות בשם ויצרתם 72 ביניכם לבין אותו גוף/אדם שבו אתם נאבקים – כוחות היקום מחוייבים להפסיק את המריבה בדרכי שלום. יתרה מכך, הסכסוך יהפוך לאיחוד כוחות משותף בין שני הצדדים והם יחוייבו אנרגטית, מצד היקום, לשתף פעולה או אפילו לפתוח חברה או עסק יחדיו. הם כלל לא יבינו איך הדבר קורה להם – זהו כוחו של המספר.

שמות ערים עם המספר 72 הן המשגשגות ביותר. שמות רחובות עם המספר 72 הם המובחרים ביותר לפתיחת עסק. אני מתקשה למצוא היום שותפים בעסקים שאין בין שמותיהם את המספר 72. הם לא יודעים מדוע נמשכו כלל זה לזה: הסיבה היא המספר 72 שהוא הכוח החזק ביותר לעבודה. 

יש ספרים רבים שמלמדים איך להגשים יעוד, אולם רוב השתוקקות האדם לתחום מסוים נובעת מהופעת 72 בין שם האדם והתחום או בין תאריך לידתו והיעוד. פשוט וקל. המספרים מנצחים בעצמם… ו"מדברים" בעד עצמם. יעודו של האדם מורגש אצלו בתחושותיו והוא נמשך למשהו ספציפי. וכשרואים מדוע הוא נמשך לתחום – רואים את המספר 72. 

72 אומר: זה יעבוד, זה יצליח! לכן האדם מרגיש בתת המודע שיש סיכוי שהדבר יצליח. מבלי לדעת למה, הוא מקבל כוחות נפשיים, מתחבר לערוצי אנרגיה קוסמיים ומנסה להגשים את חלומותיו, מבלי לדעת כלל מאין שאב כוחות כה עצומים. ולכן, דעו כי החלום שתמיד רציתם להגשים אינו אשליה. אתם מצליחים לראותו, לחזות אותו בדמיון, כי החלום מחפש אתכם בדיוק כפי שאתם מחפשים אותו. הסיבה היחידה שאתם רואים אותו וחושבים עליו ללא הפסקה היא משום שהוא מחכה לכם בעתיד, הוא קורא לכם דרך תת המודע ומבקש שתממשו אותו, אחרת מלכתחילה לא הייתם חולמים עליו או חוזים אותו במחשבותיכם. החלום שם בדמיון ולכן, כדי לחזק הגשמת חלומות – צריך פשוט להציב את המספר 72 בין החולם והחלום. בין שם האדם, ובין מה שהוא רוצה להגשים (מקצוע, שם עסק). והנה, החלום מתממש במהירות למציאות. כיוון שאין דרך אחרת. היות ואנו חיים ביקום הולוגרפי שבו האור בגוף האור נע במסלול של אותיות, היות ואנו חיים במטריקס מספרי שתמציתו ומהותו, ראשיתו וסופו הם שילובי מספרים ו-22 אותיות, הדרך היחידה לנצח היא דרך מספרים מנצחים.

הסוד האמיתי של המספר 72 קיים בע"ב, 72 השמות

בספרי קבלה עתיקים מופיעות טבלאות המוכיחות כי השילובים של שבעים ושתיים השמות חייבים תמיד להיות או עם תוספת "אל" או עם תוספת "י-ה" בסיומם. ומכאן, 72 השמות הם לא צירופים של שלוש אותיות אלא של חמש.

הכוחות האמיתיים של 72 שמות האלוהות הם בעצם שילובי אורות שאתם יכולים להדליק בגוף האור שלכם כדי לפעול ככלי אור מלא הגנה. כך ניתן ליצור עם האותיות כוח מגן של 72 מלאכים ששומרים עליכם. זה המקום לציין שמלאכים הם שילובי כוחות שאתם יכולים לתפעל ולהדליק לסיוע יום-יומי. כוחות מלאכיים אינם מחוץ לכם, אלה הכוחות והאורות שלכם. כאשר אתם משוחחים על או עם מלאך, אתם מדברים עם כוח/אות אור מודלק וזמין לכם בגוף האור, היות ואתם מכילים את פוטנציאל הדלקת כל שמות האלוהות בגוף האור שלכם.

כך, אם היה לכם לדוגמה שם שיש בו יותר מ-260 אותיות, כלל לא הייתם חווים את עצמכם בחומר. גוף האור שלהם היה מתוקן. אתם בחומר משום שאתם מתכווננים למעט אותיות וידוע שהדרך לעילוי רוחני לממדים אחרים היא באמצעות התבוננות ומדיטציה בשילובי אותיות ספציפיים מאוד. הדרך לתיקון גלגולי היא דרך אותיות… ככל שתפעילו יותר אותיות/אורות/אותות בגוף האור, כך יהיו לכם יותר כוחות בחומר וברוח.

מקובלים שרוצים לבטל גזירה קשה ממש, יודעים את השיטה: הם יודעים איך להתכוונן אל ולהתאחד עם כוחות קוסמיים מסייעים. יש זמנים שבהם ניתן להתחבר לערוצי 72 השמות בתוספת אל/י-ה, והם מתפעלים אותם במערכת הספירות של גוף האור. אך מדוע לא ליצור מראש מערכת הגנה שלא תאפשר לקושי לחדור לחיים? מדוע לסבול בכלל ואז לחפש דרכים לבטל גזירות קשות אם אפשר למנוע זאת בעוד מועד? הדרך הטובה ביותר לבטל חובות קארמתיים, חיים קשים או ”גזירות", היא פשוט להפעיל את כוח 72 דרך שם מתוקן – והנה לכם 24 שעות של הגנה מוחלטת ביממה – לכל החיים. מה צריך יותר?  

זוהי חובתכם לעצמכם, לסלול את חייכם לניצחון מוחץ ולהגשים את חלומותיכם בשמחה וללא מאמץ. אם למצליחנים יש מספרים מנצחים בשם, הגיע הזמן שגם לכם יהיו. 

בהצלחה!  

אלין

 * המאמר מתאים לכל השיטות הנומרולוגיות ובעיקר לגימטריא בעברית. ניתן למצוא את המספר  72 ללא צמצום מספרים למספר אחד. ״צ'אלדין״ היא שיטת חישוב נומרולוגית הודית ובהמשך ייכתב על שיטה זו מאמר מיוחד שיאפשר לקורא לחשב חישוב אישי.

© כל הזכויות שמורות לכותבת.

מידע זה אינו ידוע ולא פורסם בשום אתר ובשום ספר בעולם. הוא נחשף בעקבות מחקר בן חמש שנים של הכותבת, ולכן לא ניתן לשכפל, להעתיק או להשתמש בתכנים בשום צורה ואופן ללא אישור מפורש ובכתב מהכותבת.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר