אחווה ותעלומת הנסים

אייזק ג'ורג' מתקשר את המלאך הנעלה אריאל
מאנגלית: סמדר ברגמן

"האגו רוצה לרומם את עצמו בכל דרך שיוכל. הוא יחל לצעוד בשמחה בנתיב הרוחני משום שהוא נהנה מהתחושה שהוא הופך רוחני יותר. הוא אוהב ידע ועוצמה רוחניים.

הוא ימשיך לצעוד בנתיב זה כל עוד הוא ימשיך לצבור ידע או עוצמה רוחניים. במילים אחרות, האגו יקבל צביון רוחני, ודבר זה לא יעזור כלל לאדם שמחויב באמת להתעוררות מוחלטת". מתוך T4T

אחווה ותעלומת הנסים

אריאל כאן. אנו באים אליכם בשלום ומברכים את כולכם. נקודת המבט שלנו לגבי תשעים הימים שחלפו תוגש להלן, אך היא אינה כה חשובה בהשוואה למה שאנו צופים לתשעים הימים הבאים של זמנכם. איננו מנבאי עתידות. אולם, ניתן להבחין בקלות במגמות בממלכות הזמן והצורה אם אתם מתחברים לעד הפנימי שלכם. פיתוח יכולת זו יעניק לכם בסופו של דבר שלווה, ויפיג את הבלבול והפחד. אנו ממליצים לכם להכיר בכך שאנו מספקים עדשות דרכן תוכלו להציץ גם כן אל תוך דרכי הפעולה של התודעה, ואנו נספק לכם את האנרגטיקה והמידע ההכרחיים באמצעותם תוכלו לאפס את השדות שלכם למודעות המקסימלית שהולמת את המקום שבו אתם נמצאים במסעכם.

אתם מוצאים את עצמכם בצד האחר של תקופת שינויים ותהפוכות רבים. שינויי אקלים ושינויים בכדור הארץ מצביעים על השינויים המתרחשים בקונצנזוס של חוסר התודעה של ההמונים. זהו שדה תודעה של מחשבות מוטעות. רבים מתרחישי האימה האישיים והקולקטיביים מתפוגגים בזמן הזה, ורובם לא התגשמו חיצונית כמשברים שונים כפי שיכול היה להיות בגלל יכולת החלימה. אם החלומות שלכם מתאפיינים לאחרונה בהבלים פרועים ומעוותים, שדות המחשבה הלא מודעים והתת מודעים של האגו שלכם מתנקים. כל שלא מתנקה מגשים את עצמו בהולוגרמה. פעילות השמש היא תגובה משולבת לפעילויות האלוהיות/קוסמיות בנוסף לפעילות של כל העיוותים המנטליים והרגשיים/אסטרליים הקולקטיביים שתוך האנושות וביטויי תודעה אחרים, המכונים בפיכם ה"כוחות האפלים". אנו מזכירים לכם שכוחות אפלים אלה הם אחיכם ואחיותיכם גם כן, ואינם נפרדים מכם. גם הם חיים את מודעותם המוגבלת וחווים את כאב אשליית הנפרדות מהמקור.

אין זה מועיל להקדיש זמן רב למה שהיה, חוץ מאשר לומר שיש הזדמנות מתמשכת למחשבה ולפעולה רחומות. איך תוכלו שלא לראות את הרעבים כעצמכם? היעדר מודעות זו באשליית ההמונים הוא אכן סיבה לסבל בלתי הכרחי של רבים. המקום והדרך שבהם אתם נדחפים לבטא זאת כבר קיימים במודעותכם, כיוון שכפי שאתם נוהגים באחר, אתם נוהגים בכולם ובעצמכם. נתינה בוראת תגובה הרמונית לקבלה, ודבר אינו אובד או מבוזבז.

במחזור זה אתם עשויים לחוות "חרדת האצה" ותנודות חדות של תפיסת זמן, המתנדנדות בין מהירות לאיטיות. הסיבה העיקרית כאן היא חוסר היציבות של המעטפת המגנטית של הפלנטה. הדבר יקביל להתגברות של אירועים קאוטיים ובלתי צפויים במבנים של אומות ומערכות שלובות. הלחצים הגוברים משפיעים על כל אלה מבפנים ומבחוץ, לשנות את התודעה הקיימת אשר חיה במצב לא מאוזן עם הרוח וכדור הארץ. ההאצה תמשך באופן משמעותי, אפילו במשך הרגיעה כביכול של עונת החורף בחצי הכדור הדרומי. ללא קשר למיקום, יהיה זה "חורף של אי-שביעות-רצון", אשר יביא לאביב של תקווה חדשה, רעיונות חדשים ופעולה חדשה. רבים נוספים יתעוררו לצורך להשתנות, כאשר יתברר שהאנרגיה בה נהגו לחמם ולבשל מתופעלת לתועלת מעטים טועים. שוב אין מקום בהלך המחשבה לשליטה פרטית במשאבים לתועלת אישית, והמים יהיו סוערים קודם שישובו ויירגעו. הזכירו לעצמכם שוב שאלה הן אך ורק בעיות אשר מסתירות את הטבע האמיתי של החלום, והן אינן המציאות עצמה. תמיד עודדנו אתכם לחיות את גן העדן. אין משמעות הדבר שאתם צריכים להקרין את הצורך שלכם לגרום לגן העדן להתקיים מחוצה לכם קודם שהוא מתקיים בתוככם, כיוון שזוהי התשוקה האולטימטיבית של האגו, לא של הרוח האמיתית שלכם.

אחווה עם הרוח היא תכלית ההתעוררות. היא תעורר אתכם ותרפא אתכם, ובסופו של דבר תרפא את הפלנטה גם כן. כל דבר שמסיח את תשומת הלב שלכם מכך הוא "נשק להשמדה המונית". זכרו שאתם חיים ביקום/רב-יקום פנומנולוגי, תוצר של מחשבה, של מחשבה מתגשמת. אנו צופים ברב-ממדיות שלכם ושל כל הדברים, ובכלל זה שלנו, אבל איננו מזדהים עם הדברים הללו או מחשיבים אותם להוויה שלנו. אנו אחד. כיצד יכול להיות דבר-מה אחר חוץ מזה? במציאות, אין דבר אחר. אתם כמקור שלא הובדל נמצאים בתהליך של היזכרות במציאות הזאת ברמת התודעה. זוהי המטרה ללא מטרה. האחווה היא הכוונה לבחור או לברוא את המחשבות שמעניקות תוקף לחיים, שמחברות אתכם ליותר ממה שאמיתי בכם, ובסופו של דבר לכל ולכולם. דבר זה הוא בלתי נמנע, וזה תהליך בהתגשמותו.

בחנו את עצמכם ברגע זה. האם אתם אמיתיים עם עצמכם? האם יש לכם סיפורים כלשהם שאתם עדיין קשורים אליהם? האם חרדת ההאצה גורמת לכם להתרחק מהמחשבות והמנהגים שמעניקים לכם שלווה ויציבות? האם אתם מהופנטים על ידי כל האסונות והדרמות שמתרחשים על במת העולם? יש עלייה עצומה באהבה ובמודעות שעה שבו בזמן קיים טורנדו מתעצם של הרס ואי-סדר, הישן גוסס והחדש נולד.

כבו את הטלוויזיה ואת הרדיו. התנתקו מהדיבורים על החדשות למשך רוב היום והלילה. עשו חסד עם התפיסות שלכם ביחס ההתגשמויות הללו על ידי כך שתשחררו, ובכך שתבקשו מהרוח להעניק לכם את העדשות הבהירות ביותר לראות את המציאות. העצימו את האחווה כך שהרוח תוכל לבטא דרככם את המחשבות, האנרגיה והפעולות שיועילו ביותר לכל מצב נתון. אפשרו לעצמכם לשקוע באושר הבחירה באחדות. באמצעות האחווה אתם מכינים את עצמכם להשעיית חוקי החומר. אתם הופכים למחוללי נסים.

לא דיברנו בעבר על נסים. רבות מהתורות שעסקו בהגשמת מציאות או בריאה משותפת של מציאות לא הובנו במידה זו או אחרת, ואפילו היקום אכן שב ומארגן את עצמו כדי להתאים לתמונת המציאות שלכם. האם המציאות הזאת היא הפתרון הטוב ביותר לכל הנוגעים בדבר? שקלו את האפשרות שהרוח אכן יודעת מה טוב יותר, וחשבו שלהחזיק בתודעת המשיח משמעו לא להחזיק בשום רעיון כלל לגבי האופן שבו יתרחש הנס, לבד מאשר שנס אכן אפשרי כאשר שוב אינכם מאמינים שמה שאתם רואים הוא אמיתי.

כדי להפוך למחוללי נסים עליכם לטפח אחווה עם הרעיון שהבלתי אפשרי עשוי להפוך אפשרי, ושהדבר לא יתרחש בתנאים שלכם. היקום והעומד מאחורי היקום מגיבים לבקשה, וכפי שאמרנו בעבר, בקשו, בקשו, ושוב בקשו כיוון שזהו המתג הגרעיני התת-אטומי שמפעיל את הפוטנציאל להתגשמות הנסים. נס עשוי להיות רעיון נעלה שגורם למהפך בשירות או במוצר שמסייעים לאלפי נשמות. נס יכול להיות נסיגה במחלה קשה. נס יכול להיות גם חיים המתנהלים בשלווה. נס יכול להיות אומץ לב של אדם שאומר "לא" לרודנות מבלי להשיב מתקפה. או יום אחד שבו המודעות הפנימית שלכם תזכור כיצד, וכמו החלקיק בפיזיקה הקוונטית, תוכלו להיות בשני מקומות בו-זמנית! נסים מדגימים בדיוק רב יותר את הפיזיקה הקוונטית, כיוון שפיזיקה קוונטית יכולה רק להצביע על תעלומת הנסים. היא אינה יכולה, לעת עתה, להסביר את מה שנצפה.

תעלומת הנסים היא זו: אהבה + אמונה = נסים. אם אתם מלאים באהבה, ואתם יודעים מה אמיתי ונכון, אתם הופכים לערוץ לנסים. אינכם מבצעים את הנס, אתם המוליך שלו. נס שאתם חווים או שחווה מישהו שאתם מכירים אינו נשכח, וזוהי תזכורת קבועה לאי-הממשות של מה שאתם מניחים שהוא כה ממשי. הניחו את המציאות המוגשמת בעמדתה הנכונה בתודעתכם ותהפכו משוחררים מן הפחד, משוחררים מן המוות, ומשוחררים לחיות באופן מלא. כל השאר הוא "חורף אי-שביעות-הרצון" של השכל והאגו שמבקשים לשלוט בהיזכרות המלאה של מי שאתם. ישוע המשיח אמר: "מדוע אתם נדהמים מהמעשים שאני עושה? המאמין בי יעשה אף הוא את המעשים שאני עושה, וגדולים מאלה יעשה". אולי היום הנס הוא שאתם תרגישו בנוכחות בתוך לבכם, ותדעו שלעולם אינכם לבד. דבר זה לבדו עשוי להעניק לכם את התחושה של הליכה על המים!

אל תהיו מודאגים יתר על המידה לגבי הפיכת מים ליין או לשמן! תחילה, בראו אחווה רבה יותר בחייכם, ובקשו להפוך לערוץ לנסים לתועלת כל מי שמתעורר מחלום האגו. אתם יכולים לברוא את יומכם, אבל רק לאחר שויתרתם על השליטה שלכם בכל הקשור לתוצאות הדבר אשר חי ונע בתוך ישותכם. המים יהפכו ליין, המזון יתגשם, העיוור ישוב לראות והשבויים ישוחררו. האם אתם מאמינים? אזי כך יהיה.

תשעים ימים הם זמן קצר. עד חודש פברואר אתם כבר תגדלו יותר ותראו יותר מרבים אשר השתוקקו לראות את שראיתם או את שתראו. מבורכים אתם שבאתם בשם הרוח. אתם הנסים, אתם התעלומה, ואנו חולקים עמכם באהבה.

נאמסטה.